תנוחות המין הפופולריות ביותר – כל מה שאתה צריך לדעת

מספר מילים במאמר: 447 מילים
המלצות סקס

תנוחות המין הפופולריות ביותר – כל מה שאתה צריך לדעת

המלצות סקס - תנוחות המין הפופולריות ביותר – כל מה שאתה צריך לדעת

עם כל כך הרבה תנוחות מיניות שונות זמינות, זוגות לעתים קרובות נאבקים למצוא את התנוחה המתאימה להם ביותר. זה יכול להיות קשה לדעת אילו עמדות יביא את ההנאה והנוחות ביותר. כדי לעזור, יצרנו מדריך מקיף לכמה מתנוחות המין הפופולריות והטובות ביותר עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך ליהנות.

תפקיד מיסיונרי
התנוחה המיסיונרית היא אחת מתנוחות המין הנפוצות ביותר, ובצדק. עמוד התווך הפופולרי הזה ידוע בתחושה האינטימית שלו. עם הגבר למעלה, תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה ומלאת תשוקה שניתן למקסם אם האישה כורכת את רגליה סביב מותניו של בן זוגה. זה גם מאפשר לזוגות להסתכל זה בעיניו של זה, מה שהופך אותו לתנוחה המושלמת להבעת אהבה וחיבה.

דוגי סטייל
דוגי סטייל היא תנוחת סקס פופולרית ביותר הכוללת חדירה אחורית מאחור. תנוחה זו פופולרית בזכות החדירה העמוקה שלה וגירוי הדגדגן החזק, אשר משופר כאשר האישה נשענת על המרפקים שלה. כדי להפוך את התנוחה הזו למגרה עוד יותר, הגבר יכול להשתמש בויברטור כדי לגרות את הדגדגן שלה מאחור.

קאוגירל
הקאוגירל היא תנוחת מין שמציבה את האישה בשליטה על ההנאה שלה. לאחר האישה על גבי מאפשר לה לשלוט על עומק ומהירות החדירה, מתן הנאה ונוחות לשני בני הזוג. הקאוגירל אידיאלית גם לזוגות שרוצים לחקור יחסי מין אנאליים – רק הקפידו להשתמש בקונדום והרבה חומר סיכה להגברת ההנאה והבטיחות.

כפיות
כפיות היא תנוחת מין חמודה ואינטימית הכוללת את הגבר והאישה השוכבים על צידיהם על אותה מיטה. בתנוחה זו, הגבר חודר לאישה מאחור בעוד גופם מתעצב יחד. לגירוי נוסף, האישה יכולה להשתמש בידיה כדי לשחק עם השדיים והדגדגן שלה בעוד הגבר יכול להשתמש בידו כדי לעורר את הדגדגן שלה גם כן.

קאוגירל הפוכה
הקאוגירל ההפוכה היא ההפך מתנוחת המין המסורתית של קאוגירל, ומספקת גירוי מוגבר לשני בני הזוג. בתנוחה זו, האישה יושבת עם הפנים הרחק מבן זוגה ושולטת בעומק ובמהירות החדירה. כדי לשפר עוד יותר את ההנאה והנוחות של שני בני הזוג, הגבר יכול להניח את ידיו על הירכיים או פי הטבעת של האישה לגירוי ותמיכה נוספים.

עומד
תנוחת העמידה היא דרך מצוינת לערבב את חיי המין שלך אם אתה רגיל לאותן תנוחות ישנות. תנוחה זו מחייבת את הגבר לעמוד בעוד האישה עומדת מולו מרחוק וכורכת את רגליה סביבו. זה מאפשר גירוי טוב של הדגדגן ונקודת הג'י, כמו גם חדירה עמוקה יותר להנאה מוגברת. תנוחת העמידה יכולה להיות חוויה של כל הגוף, מה שהופך אותה למושלמת למי שרוצה לחקור קצת יותר.

שאלות נפוצות

https://yad69.co.il/- אתר מומלץ
ש: מהי תנוחת המין הפופולרית ביותר?
ת: תנוחת המין הפופולרית ביותר היא התנוחה המיסיונרית. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה ואינטימיות פנים אל פנים.

ש: כיצד אוכל לבצע תנוחות מין מותאמות אישית?
ת: תנוחות מין מותאמות אישית יכולות להתבצע על ידי התנסות בתנוחות ותנוחות שונות כדי למצוא את מה שמרגיש הכי מהנה ונוח לך ולבן / בת הזוג שלך. אתה יכול גם לשלב אביזרים שונים, כגון צעצועי מין, כדי להפוך את התנוחות אפילו יותר מגרה.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

המלצות סקס

מהו דירה דיסקרטית? המלצות סקס - מהו דירה דיסקרטית?

דירה דיסקרטית הוא סוג של עסק שתוכנן במיוחד כדי לספק מרחב לאנשים המבקשים שירותי מין. המונח דירה דיסקרטית נגזר ממילים צרפתיות וספרדיות המשמשות לתיאור בית המנוהל בפומבי בעל מוניטין רע. ברוב המדינות כיום, דירות דיסקרטיות אינם חוקיים, אם כי ישנם מקרים מסוימים שבהם הם מותרים…

המלצות סקס

זנות: תופעה היסטורית וחברתית המלצות סקס - זנות: תופעה היסטורית וחברתית

הזנות הייתה חלק מהחברה האנושית מאז ההיסטוריה המתועדת. המנהג נתפס לעתים קרובות כשנוי במחלוקת לאורך קווים תרבותיים, דתיים ומוסריים, אך הוא ממשיך להתקיים בצורות רבות ברחבי העולם. זאת, בין היתר, כתוצאה מהפערים הכלכליים בין מי שמוכר מין למי שרוכש אותו. היא גם תוצאה של ההקשר…

המלצות סקס

לחקור את העולם של נערות ליווי ואת הסחר במין המלצות סקס - לחקור את העולם של נערות ליווי ואת הסחר במין

כשזה מגיע לעולם שירותי המין בתשלום, אין ספק שנערות ליווי ונערות ליווי לחצו פה משחקות תפקיד מרכזי. עם כמה מהאנשים העשירים והחזקים ביותר בקרב קהל הלקוחות שלהם, עובדים אלה הפכו נפוצים יותר ויותר בערים רבות ברחבי העולם. במאמר זה, נחקור את הנוהג הטאבו לעתים קרובות…