שתו מיץ לחיזוק השפיץ

מספר מילים במאמר: 300 מילים
המלצות סקס

שתו מיץ לחיזוק השפיץ

המלצות סקס - שתו מיץ לחיזוק השפיץ

אם אתם רוצים להרים קצת הליבידו לא צריך ללכת רחוק, תוכלו לנסות דברים טבעיים. הפעם הבאנו לכם 5 מיצים פשוטים שיכולים לסייע בשיפור הביצועים בחדר המיטות. מומלץ למי שמתכנן היום בילוי בדירות דיסקרטיות בבת ים.

אם אתם מודאגים לגבי הביצועים שלכם הלילה, או אם סתם מתוכנן ערב פרוע בו תצטרכו הרבה כוח, אילו הדברים שיכולים לעזור להתניע את העניינים.

מיץ סלרי – למיץ סלרי יש שפע של תכונות בריאותיות היכולות לסייע לשפר את הביצועים במיטה, ובכלל הוא בריא. אז למרות שהסלרי אינו נחשב לאטרקטיבי במיוחד, יש לו תכונות אפרודיאסטיות שיכולות להכניס אתכם למוד הנכון. כמו כן הוא טוב למחזור הדם, שזה חשוב לזקפה. הוא אפילו מגביר את הפרשת הפורמונים שיגרמו לכם להיות מושכים יותר.

מיץ גזר – מיץ גזר יכול לסייע לטפל בכל מי שיש לו בעיות להעמיד את החבר למטה והוא גם מסייע לליבידו. עכשיו אני גם מבין למה סבא שלי תמיד רצה מכונת מיץ גזר בבית.

מיץ אבטיח – הקיץ הישראלי ידוע באבטיחים מתוקים וטעימים. אבל הם לא רק טעימים, האבטיח מכיל הרבה מחומצת האמינו L-citrulline שיש לה את היכולת לחזק את הזקפה. הוא משפר את זרימת הדם אל אברי המין והדבר מסייע לזקפה חזקה.

מיץ אלוורה – צמח בעל הרבה תכונות חשובות, אבל לא הרבה יודעים כמה שהוא יכול לעזור לגברים. המחקרים מראים כי הצמח יכול לשפר את ייצור הורמון הטסטוסטרון בגוף, דבר שיביא להגברת הליבידו והאנרגיה. פשוט לשתות לפני ותוכלו לזיין כמו אריות.

מיץ רימונים – אומרים שנהיה מלאים מצוות כרימון, וסקס הוא גם מצווה. הרימון ידוע בזכות נוגדי החמצון שבו. גברים אף פעם לא מבינים מה הקטע עם נוגדי חמצון וכדאי לדעת שהם משפרים את זרימת הדם ומסייעים להילחם באימפוטנציה.

ישנם הרבה אנשים המצפים לנסים מהמיצים הללו, וכאשר הנסים לא מגיעים הם מתאכזבים וחושבים שזה לא עובד. הדברים הללו בהחלט עוזרים אך חשוב להבין כי שתית כוס מיץ לא תפתור בעיות של הזנחה רבת שנים. חשוב לשמור על אורח חיים בריא 24/7

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים