צבעי הדילדו ומה הם אומרים

מספר מילים במאמר: 274 מילים
שירותי מין

צבעי הדילדו ומה הם אומרים

שירותי מין - צבעי הדילדו ומה הם אומרים

רוצה לקנות דילדו לבת הזוג? להלן סקירה קצרה של צבעי דילדו מומלצים

זה יכול להיות מאיים עבור גבר לדשדש במגוון הרחב של צבעי דילדו הזמינים בשוק. חשוב לשקול היטב את צבע הדילדו, שכן הוא יכול לחשוף הרבה על סוג האדם שאשתך היא – או אולי סוג האדם שהיא שואפת להיות. בעת ביצוע הבחירה שלך, בחירת הצבע הנכון של דילדו יכול לעזור לה לחוות הנאה מקסימלית.

דילדואים לבנים מושלמים לאישה מסורתית יותר. מדובר באופציות קלאסיות, שמרניות ומכובדות שיכולות לייצר חוויה בטוחה אך עדיין מספקת. אם אשתך קצת יותר שמרנית ומעדיפה את הסטטוס קוו, דילדו לבן עשוי להיות הבחירה המושלמת.

דילדו שיזוף מיועד לנשים שהן חברותיות, מהנות ויש להן קצת יתרון. צבע זה של דילדו הוא גם שובב וגם נחמד. זה מושלם לנשים שנהנות לדחוף גבולות אבל יש להן גם צד מסורתי יותר.

דילדו סגול מעיד על אישה יצירתית, חכמה ושנונה. היא הרפתקנית ויכולה בקלות להשתחל לתפקידים שונים בהתאם לסיטואציה. אם אשתך קצת מוזרה ורוצה דילדו שיתאים לאישיות הייחודית והאינדיבידואליסטית שלה, סגול הוא בחירה מצוינת.

לבסוף, דילדואים שחורים מייצגים אישה חזקה, עצמאית ובטוחה בעצמה. שחור מסמל כוח ושליטה, והדילדואים האלה נהדרים לנשים שאוהבות לקחת פיקוד ולשלוט בחדר השינה.

בחירת צבע הדילדו המושלם עבור אשתך יכולה להיות אתגר, אבל זה יכול להיות גם כיף גדול. שקול את אישיותה של אשתך ואת תכונותיה הייחודיות בעת בחירת הדילדו שלה. עם הצבע הנכון, אתה יכול להבטיח כי היא נהנית הנאה וסיפוק רב ככל האפשר.

ולסיום כמה מילים מהלב. ישנם גברים שנרתעים מכך שהאישה שלהם עושה שימוש בדילדו. הם ממש מגלים סוג של קנאה. זוהי טעות, הדילדו הוא לא תחליף לגבר. בדיוק כפי שגבר מידי פעם מבלה עם נערות ליווי, וחוזר לאישתו. כך גם האישה צריכה לפעמים לבלות עם דילדו. 

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

שירותי מין

הפיצה הטובה ביותר בפילדלפיה שירותי מין - הפיצה הטובה ביותר בפילדלפיה

פיצה, מנה אהובה שכבשה את ליבם וקיבתם של אנשים בכל רחבי העולם. ממקורותיה הצנועים בנאפולי, איטליה, פיצה התפתחה לאוכל מגוון וטעים עם אינספור וריאציות וסגנונות. וכשמדובר בפיצה, עיר אחת שאי אפשר להתעלם ממנה היא פילדלפיה. ידועה בהיסטוריה העשירה שלה, התרבות התוססת וסצנת האוכל האיקונית, בפילדלפיה…

שירותי מין

3 עצות סגנון חיוניות שכל גבר צריך לעקוב אחריהן" שירותי מין - 3 עצות סגנון חיוניות שכל גבר צריך לעקוב אחריהן"

כמו שאומרים, "בגדים עושים את הגבר". בחברה של היום, המראה הוא חשוב כמו תמיד, וזה חיוני עבור כל גבר להקרין ביטחון וסטייל דרך הבגדים שלו. עם זאת, ניווט בעולם אופנת הגברים יכול להיות מכריע, עם מגמות משתנות ללא הרף ואינספור אפשרויות. אבל אל דאגה, יש…

שירותי מין

לחקור את האמנות הארוטית של אדואר-אנרי אבריל: אמן של איורים חושניים שירותי מין - לחקור את האמנות הארוטית של אדואר-אנרי אבריל: אמן של איורים חושניים

עולם האמנות מלא בשלל סגנונות ונושאים, אך אמן אחד שהותיר רושם עז ביצירותיו הנועזות והחושניות הוא אדואר-אנרי אבריל. אבריל נולד בשנת 1849 באלג'יר, והיה מאייר וחרט פורה שנודע לשמצה באיוריו הארוטיים, שהיו מבוקשים מאוד על ידי אספנים ומבקרים כאחד. בואו נסתכל מקרוב על החיים והאמנות…