סקס טוב יותר עם הטיפים הבאים

מספר מילים במאמר: 398 מילים
המלצות סקס

סקס טוב יותר עם הטיפים הבאים

המלצות סקס - סקס טוב יותר עם הטיפים הבאים

סקס יכול להרגיש כמו משימה מרתיעה לשלוט, אבל על ידי הבנת כמה נקודות מפתח והתאמת הגישה שלך, אתה יכול לשפר את חיי המין שלך. מביצוע מהלכים מודעים להבנת חשיבות התקשורת, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לקיים יחסי מין טובים יותר.

התמקדו ברגע
המוח הוא כלי רב עוצמה. המחשבות, הרגשות והזיכרונות שלנו יכולים כולם להשפיע על ההנאה שלנו בחדר המיטות. סקס מודע פירושו להיות מודע לגוף שלך ברגע הנוכחי ולהתמקד בתחושות. זה גם אומר להיות מסוגל לשחרר מחשבות שאינן קשורות לחוויה.
https://www.love10.co.il/

קח את הדברים לאט
כשזה מגיע לסקס, לפעמים איטי יותר עדיף. כאשר נכנסים לטריטוריה לא מוכרת, הגוף שלך עלול להיות עצבני או מוצף, אז זה עוזר להקל על דברים. קחו את הזמן, והציבו כמה גבולות. דברו על מה שאתם רוצים ובדקו אם בן הזוג שלכם פתוח לחקור איתכם.

תרגול תקשורת פתוחה
תקשורת היא המפתח כשמדובר במין. אתה רוצה לוודא כי השותף שלך הוא לא המום או לא נוח. חקור פנטזיות, דבר על שפת גוף שגורמת לך להרגיש יותר בנוח, והשתמש במילים שלך כדי להביע את מה שאתה נהנה.

גלו מרקמים וטמפרטורות שונים
צעצועים הם דרך מצוינת לחקור תחושות שונות ולשפר את ההנאה. נסו להשתמש בויברטור או להתנסות במשחק טמפרטורה על ידי שימוש בשמני עיסוי קרים או חמים כדי לעורר את הגוף.

התמקדו בזמן איכות ביחד
בילוי זמן איכות ביחד יעזור לכם להכיר אחד את הגוף של השני ומה מרגיש לכם הכי טוב. לעתים קרובות, הציפייה היא זו שיכולה להוביל לסקס הטוב ביותר. הקדשת הזמן לחקור תחומים וטכניקות שונות יכולה לעזור ליצור קשר אינטימי ומלא תשוקה שישאיר את שניכם מרוצים.

לשנות את זה
קל ליפול לשגרה כשזה מגיע לסקס, וחשוב לערבב את זה. נסה מיקומים שונים, שנה את המיקום או השתמש בצעצועים. אל תפחדו לצאת מאזור הנוחות שלכם ולהתנסות.

התנסו בטכניקות שונות
התנסות בטכניקות שונות יכולה להיות דרך מצוינת לגלות תחושות חדשות. בעת חקירת סטיות ופטישים, ודא שיש לך הסכמה חיובית ונלהבת לפני שתעסוק בפעילות כלשהי.

התמקדו בהנאה
מטרת הסקס לא צריכה להיות להגיע לאורגזמה, אלא ליהנות מהמסע. התמקדו בחוויה כולה במקום רק בתוצאה הסופית. ייתכן שלא תצליחי להגיע לאורגזמה מיד, וזה בסדר. ליהנות מהחוויה זה מה שחשוב.

~~~~

קיום יחסי מין נהדרים לוקח זמן ומאמץ אך עם טיפים וטריקים אלה, אתה יכול להפוך למומחה תוך זמן קצר. התמקדו ברגע, קחו את הזמן, תקשרו בפתיחות, חקרו מרקמים וטמפרטורות שונות, בלו זמן איכות יחד, שנו אותו והתנסו בטכניקות שונות. בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא להתמקד בהנאה ולהתענג על החוויה כולה. נסה את הטיפים הבאים היום ואתה עלול למצוא את עצמך עושה סקס טוב יותר מאי פעם.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

המלצות סקס

חשפניות: מקצוע שנוי במחלוקת אך נפוץ בכל מקום המלצות סקס - חשפניות: מקצוע שנוי במחלוקת אך נפוץ בכל מקום

עולם הבידור למבוגרים תמיד היה נושא של קסם ובדיקה. ובתוך התעשייה הזאת, מקצוע מסוים אחד מעורר לעתים קרובות ויכוחים סוערים ומחלוקות - חשפניות. רקדנים אקזוטיים אלה היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים, ששבו את הקהל עם תנועותיהם המפתות וקסמיהם המפתים. עם זאת, למרות היותו…

המלצות סקס

לחקור הנאה: מדריך לתנוחות מין המלצות סקס - לחקור הנאה: מדריך לתנוחות מין

סקס הוא חלק מהותי מהקיום האנושי. זוהי דרך יפה וטבעית להביע אינטימיות והנאה עם בן זוג. עם זאת, עבור זוגות רבים, השגרה יכולה לעתים קרובות להיכנס ולהוביל לירידה בחשק המיני. אם אתה מוצא את עצמך במצב זה, ייתכן שהגיע הזמן לחקור תנוחות מין חדשות ומרגשות.…

המלצות סקס

העולם הסודי של נערות ליווי: חשיפת האמת מאחורי מקצוע הטאבו המלצות סקס - העולם הסודי של נערות ליווי: חשיפת האמת מאחורי מקצוע הטאבו

התקשר לבנות. המונח לבדו מעורר קשת של רגשות ותפיסות, מסקרנות לשיפוטיות, מהיקסמות ועד בושה. אבל דבר אחד בטוח, המקצוע של נערות ליווי קיים כבר מאות שנים וממשיך לשגשג בחברה המודרנית שלנו. מה זה בדיוק בנות קריאה? במילים פשוטות, מדובר בנשים המציעות שירותי מין תמורת כסף.…