סוד הכוס של נערות הליווי

מספר מילים במאמר: 294 מילים
שירותי מין

סוד הכוס של נערות הליווי

שירותי מין - סוד הכוס של נערות הליווי

כל מי שבילה עם נערות ליווי בתל אביב בוודאי חזר עם שפע של חוויות וסיפורים. אבל ישנו פרט אחד קטן ומיוחד בסיפור הזה והוא הכוס של נערות הליווי. כל כך מושלם, נקי, ריחני וטעים. לא רק שלא יכולתם להפסיק לאכול את הכוס שלהן, הטעם שלו נצרב לכם בזיכרון. אז מה הסוד של נערות הליווי, כיצד הן שומרות על כוס מושלם.

די ברור שהן משקיעות הרבה בטיפוח הכוס שלהן. הן שומרות על ניקיונו, בריאותו וגם מעניקות לו תספורת; כל אחת לפי סגנונה. אבל מסתבר שיש להן עוד סוד.

אנו לא רוצים לעשות פרסומת לשום מוצר, אבל מסתבר שישנו מוצר הידוע בעולם בתור ”חמאת כוס“ (PUSSY BUTTER) והוא חלק מהסוד של הנערות. נערות הליווי משתמשות הרבה בכוס שלהן, וכמו כל מנוע שעושים בו שימוש אינטנסיבי, הוא צפויה לשחיקה. ולכן חשוב לשמור עליו היטב. אך דווקא ריבוי המקלחות והשימוש בחומרי סיכה יכול לפגוע בו. לכן ישנו תכשיר שפותח במיוחד עבור הנשים והוא נקרא חמאת כוס. זהו הפתרון המושלם לטיפול אבר המין הנשי, והוא מעניק לו את הלחות הדרושה, הריח הנעים והטעם הנפלא שאתם כל כך אוהבים.

בדיוק כפי שלבנות ישנם תכשירים לשיקום העור או שיקום השיער, יש להן גם מוצר המיועד במיוחד לצורך שיקום הכוס. הוא מגן עליו ומעניק לו איזון טבעי. או מזין ומחדש את התאים ושומר על כוס צעיר ויפה.

אתם אולי עשויים לחשוב שהנשים מתפנקות יותר מידי עם כל מיני שטויות. ואולי כאשר החברה שלכם קונה תכשירים קוסמטיים, אתם עשויים לחשוב שזה בזבוז כסף. אבל הפעם אנחנו מבטיחים לכם שאתם תרצו להיות אלו שיביאו לבחורה את חמאת הכוס, זאת בהנחה שאתם מעריכים כוס מטופח.

לחמאת הכוס ישנן השפעות נהדרות על הכוס הנשי. היא מעניקה לו רכות מושלמת לזמן ארוך. והיא מעשירה אותו בניחוחות וטעמים. אחרי שתטעמו כוס שטופל בחמאת כוס, לא תרצו שום כוס אחר. יש בו מבחר שמנים טבעיים המעניקים לכוס טעם וריח מושלם. אתם תיהנו מכל ליקוק.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

שירותי מין

פסטביל הסרטים הבינלאומי של טוקיו שירותי מין - פסטביל הסרטים הבינלאומי של טוקיו

פסטיבל הסרטים הבינלאומי בטוקיו (TIFF) הוא אחד מפסטיבלי הקולנוע היוקרתיים בעולם, המתקיים מדי שנה בחודש אוקטובר. האירוע בטוקיו עבר כברת דרך ארוכה מאז הקמתו בשנת 1985, אז היה חלק מאנדרטת טוקיו וורנר ונערך בשתי ערים שונות. כעת, הפסטיבל צפוי למשוך כ-250,000 משתתפים מרחבי העולם כדי…

רוחניות

שירותי מין

רוחניות שירותי מין - רוחניות

הרעיון של רוחניות יכול להיות מרתיע. זה משהו שאנשים רבים חושבים עליו כמופשט וקשה לתפיסה, ועוד יותר קשה להסביר. אבל זה לא חייב להיות כך; הרוחניות למעשה נגישה לכולם. רוחניות פירושה פשוט הבנה וחיבור למשהו גדול מאיתנו. לא מדובר בדת אלא בדרך חיים. בפועל, זה כרוך בהתבוננות פנימה…

מוזיקת LOFI

שירותי מין

מוזיקת LOFI שירותי מין - מוזיקת LOFI

למוזיקת לופי יש רגע עכשיו. הוא מבעבע בסצנת המוזיקה המחתרתית כבר שנים, אך לאחרונה הפך פופולרי יותר ויותר. זהו ז'אנר מוזיקה אלקטרונית המאופיין במקצבים רכים ונינוחים, המלווים לעתים קרובות בכלי ג'אז או היפ הופ מרגיעים. מוזיקה זו זוכה לפופולריות רבה, וניתן בקלות למצוא אותה ביוטיוב. …