סוד הכוס של נערות הליווי

מספר מילים במאמר: 294 מילים
שירותי מין

סוד הכוס של נערות הליווי

שירותי מין - סוד הכוס של נערות הליווי

כל מי שבילה עם נערות ליווי בתל אביב בוודאי חזר עם שפע של חוויות וסיפורים. אבל ישנו פרט אחד קטן ומיוחד בסיפור הזה והוא הכוס של נערות הליווי. כל כך מושלם, נקי, ריחני וטעים. לא רק שלא יכולתם להפסיק לאכול את הכוס שלהן, הטעם שלו נצרב לכם בזיכרון. אז מה הסוד של נערות הליווי, כיצד הן שומרות על כוס מושלם.

די ברור שהן משקיעות הרבה בטיפוח הכוס שלהן. הן שומרות על ניקיונו, בריאותו וגם מעניקות לו תספורת; כל אחת לפי סגנונה. אבל מסתבר שיש להן עוד סוד.

אנו לא רוצים לעשות פרסומת לשום מוצר, אבל מסתבר שישנו מוצר הידוע בעולם בתור ”חמאת כוס“ (PUSSY BUTTER) והוא חלק מהסוד של הנערות. נערות הליווי משתמשות הרבה בכוס שלהן, וכמו כל מנוע שעושים בו שימוש אינטנסיבי, הוא צפויה לשחיקה. ולכן חשוב לשמור עליו היטב. אך דווקא ריבוי המקלחות והשימוש בחומרי סיכה יכול לפגוע בו. לכן ישנו תכשיר שפותח במיוחד עבור הנשים והוא נקרא חמאת כוס. זהו הפתרון המושלם לטיפול אבר המין הנשי, והוא מעניק לו את הלחות הדרושה, הריח הנעים והטעם הנפלא שאתם כל כך אוהבים.

בדיוק כפי שלבנות ישנם תכשירים לשיקום העור או שיקום השיער, יש להן גם מוצר המיועד במיוחד לצורך שיקום הכוס. הוא מגן עליו ומעניק לו איזון טבעי. או מזין ומחדש את התאים ושומר על כוס צעיר ויפה.

אתם אולי עשויים לחשוב שהנשים מתפנקות יותר מידי עם כל מיני שטויות. ואולי כאשר החברה שלכם קונה תכשירים קוסמטיים, אתם עשויים לחשוב שזה בזבוז כסף. אבל הפעם אנחנו מבטיחים לכם שאתם תרצו להיות אלו שיביאו לבחורה את חמאת הכוס, זאת בהנחה שאתם מעריכים כוס מטופח.

לחמאת הכוס ישנן השפעות נהדרות על הכוס הנשי. היא מעניקה לו רכות מושלמת לזמן ארוך. והיא מעשירה אותו בניחוחות וטעמים. אחרי שתטעמו כוס שטופל בחמאת כוס, לא תרצו שום כוס אחר. יש בו מבחר שמנים טבעיים המעניקים לכוס טעם וריח מושלם. אתם תיהנו מכל ליקוק.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

שירותי מין

ביצים כחולות זו לא המצאה של בנים בגיל הנעורים שירותי מין - ביצים כחולות זו לא המצאה של בנים בגיל הנעורים

זכורה לי שיחה בחטיבת הביניים לפני הרבה שנים, עם אחת הנערות. היא סיפרה על ידיד שאמר לה ש ”אם לבנים יש חברה והם לא מזיינים, אחרי שבועיים יש להם בעיות בביצים וצריך לקחת אותם לבית חולים“. הנערה צחקה על טיפשותם של הבנים, והשטויות שהם ממציאים…

שירותי מין

הכירו את הג‘ינסנג שירותי מין - הכירו את הג‘ינסנג

גברים רבים סובלים מהבעיה הזו שהם לא אוהבים לדבר עלייה והיא גורמת למבוכה רבה. לפעמים החבר למטה לא ממש עומד לצידנו כאשר אנו רוצים שיעמוד בדום מתוח. לפעמים הוא לא מתעורר, לפעמים הוא חצי ישנוני ועושה לנו כל מיני בעיות. וכאשר הדבר מתרחש זה פוגע…

מיתוסים על סקס

שירותי מין

מיתוסים על סקס שירותי מין - מיתוסים על סקס

ישנם לא מעט מיתוסים על סקס, חלקם מתגלים כנכונים וחלקם שטויות. אך בין כל המיתוסים ישנם כאלו שממש פוגעים לכם בחיי המין. לצורך הדוגמה ישנם גברים שמעולם לא בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה בגלל כל מיני מיתוסים שיש להם בנושא. וכך בגלל המיתוס שהם מאמינים בו,…