סוד הכוס של נערות הליווי

מספר מילים במאמר: 293 מילים
שירותי מין

סוד הכוס של נערות הליווי

שירותי מין - סוד הכוס של נערות הליווי

כל מי שבילה עם נערות ליווי בחולון בוודאי חזר עם שפע של חוויות וסיפורים. אבל ישנו פרט אחד קטן ומיוחד בסיפור הזה והוא הכוס של נערות הליווי. כל כך מושלם, נקי, ריחני וטעים. לא רק שלא יכולתם להפסיק לאכול את הכוס שלהן, הטעם שלו נצרב לכם בזיכרון. אז מה הסוד של נערות הליווי, כיצד הן שומרות על כוס מושלם.

די ברור שהן משקיעות הרבה בטיפוח הכוס שלהן. הן שומרות על ניקיונו, בריאותו וגם מעניקות לו תספורת; כל אחת לפי סגנונה. אבל מסתבר שיש להן עוד סוד.

אנו לא רוצים לעשות פרסומת לשום מוצר, אבל מסתבר שישנו מוצר הידוע בעולם בתור ”חמאת כוס“ (PUSSY BUTTER) והוא חלק מהסוד של הנערות. נערות הליווי משתמשות הרבה בכוס שלהן, וכמו כל מנוע שעושים בו שימוש אינטנסיבי, הוא צפויה לשחיקה. ולכן חשוב לשמור עליו היטב. אך דווקא ריבוי המקלחות והשימוש בחומרי סיכה יכול לפגוע בו. לכן ישנו תכשיר שפותח במיוחד עבור הנשים והוא נקרא חמאת כוס. זהו הפתרון המושלם לטיפול אבר המין הנשי, והוא מעניק לו את הלחות הדרושה, הריח הנעים והטעם הנפלא שאתם כל כך אוהבים.

בדיוק כפי שלבנות ישנם תכשירים לשיקום העור או שיקום השיער, יש להן גם מוצר המיועד במיוחד לצורך שיקום הכוס. הוא מגן עליו ומעניק לו איזון טבעי. או מזין ומחדש את התאים ושומר על כוס צעיר ויפה.

אתם אולי עשויים לחשוב שהנשים מתפנקות יותר מידי עם כל מיני שטויות. ואולי כאשר החברה שלכם קונה תכשירים קוסמטיים, אתם עשויים לחשוב שזה בזבוז כסף. אבל הפעם אנחנו מבטיחים לכם שאתם תרצו להיות אלו שיביאו לבחורה את חמאת הכוס, זאת בהנחה שאתם מעריכים כוס מטופח.

לחמאת הכוס ישנן השפעות נהדרות על הכוס הנשי. היא מעניקה לו רכות מושלמת לזמן ארוך. והיא מעשירה אותו בניחוחות וטעמים. אחרי שתטעמו כוס שטופל בחמאת כוס, לא תרצו שום כוס אחר. יש בו מבחר שמנים טבעיים המעניקים לכוס טעם וריח מושלם. אתם תיהנו מכל ליקוק.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

מיתוסים על סקס

שירותי מין

מיתוסים על סקס שירותי מין - מיתוסים על סקס

ישנם לא מעט מיתוסים על סקס, חלקם מתגלים כנכונים וחלקם שטויות. אך בין כל המיתוסים ישנם כאלו שממש פוגעים לכם בחיי המין. לצורך הדוגמה ישנם גברים שמעולם לא בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון בגלל כל מיני מיתוסים שיש להם בנושא. וכך בגלל המיתוס שהם…

שירותי מין

מה גברים אומרים על נערות ליווי שירותי מין - מה גברים אומרים על נערות ליווי

תראו, אולי אתם והחברים שלכם לא מדברים על הנושא באופן חופשי. יתכן שהחבר מהעבודה שאתם רואים כל יום חוגג עם נערות ליווי, אבל הוא מתבייש לספר לכם. בסופו של דבר זה עניין פרטי ומדובר בבילוי דיסקרטי. אבל יש גם גברים המשתפים את החוויות שלהם לאחר…

שירותי מין

השוואה בין נערות ליווי לבין מועדון ספא שירותי מין - השוואה בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

מחיר - כולנו רוצים לחסוך במחיר וחשוב לבדוק את המחירים. האם מכוני הספא מוכרים לכם יותר ”יוקרה“ ואתם משלמים ביוקר על תחושת היוקרה והפאר של הספא. מחירי הטיפולים במכוני הספא הם מוגזמים ומנופחים לכל הדעות. עלות של 20 דקות טיפול (שלא מספיק לכלום) היא כמו…