מבוגרים בהסכמה: מה שאתה צריך לדעת על אורח החיים סווינגר

מספר מילים במאמר: 618 מילים
המלצות סקס

מבוגרים בהסכמה: מה שאתה צריך לדעת על אורח החיים סווינגר

המלצות סקס - מבוגרים בהסכמה: מה שאתה צריך לדעת על אורח החיים סווינגר

עולם ההחלפת זוגות הוא עולם מסתורי, שכן רוב האנשים נוטים להתעלם מקיומו או לחוות דעה עליו מבלי להבין אותו באמת. בעוד שבעבר נשמר בעיקר במחתרת, אורח החיים הופך אט אט לפופולרי ומקובל יותר עם כל יום שעובר. עם העלייה במספר הזוגות בעלי הידע הטכנולוגי המעוניינים לחקור את חיי המין שלהם, הגיע הזמן שנלמד יותר על אורח החיים של סווינגרים.

במאמר זה, נשאף לענות על כל השאלות שעשויות להיות לך לגבי אורח החיים המתנדנד. מתוך שיקולים, כללים, יתרונות ועוד, נדון בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה עבורכם ועבור בן או בת הזוג שלכם האם אורח החיים הזה מתאים לכם או לא.

אז בואו נתחיל.

מהו אורח החיים של סווינגר?

סגנון חיים סווינגר, הידוע גם כנישואין פתוחים או בחירת סגנון חיים, הוא אורח חיים המשותף לזוגות הבוחרים לחלוק אינטימיות פיזית עם אנשים אחרים, שבו בני הזוג זוכים ליהנות מקיום יחסי מין עם מספר בני זוג. זה נעשה בדרך כלל בהסכמה ובפתיחות של שני בני הזוג. זה שונה מרומן, שכן ההתמקדות כאן היא בהנאה הדדית, ולא ברמייה.

הנוהג של החלפת זוגות החל בשנות החמישים בארצות הברית, אבל זה הפך פופולרי יותר ויותר בחלקים אחרים של העולם, על פני מדינות ותרבויות. זה מיוחס בעיקר לחופש ולאנונימיות הזמינים על ידי פגישות מקוונות, כאשר יותר ויותר אנשים בוחרים לחקור את עולם ההחלפת זוגות דרך המדיום הזה.

יתרונות וחסרונות

כמו בכל דבר, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות של אורח החיים המתנדנד לפני שתחליטו להמשיך בו.

מקצוענים

אחד היתרונות המובהקים של אורח החיים המתנדנד הוא שהוא מאפשר לזוגות לחקור את התשוקות והפנטזיות המיניות שלהם מבלי לסכן את מערכת היחסים המונוגמית שלהם. זה יכול להוביל לרמות גבוהות יותר של סיפוק, חקירה וגאווה במערכת היחסים שלהם.

יתרון נוסף הוא שאתה והשותף שלך זוכים לחקור חוויות שונות עם אנשים שונים. זו יכולה להיות חוויה מהנה וחינוכית מכיוון שאתה זוכה לחקור טכניקות ותרחישים שונים.

האסירים

החיסרון הבולט ביותר של אורח החיים המתנדנד הוא שהוא יכול להכביד על מערכת היחסים הזוגית. כמובן, ניתן להימנע מכך על ידי וידוא שבני הזוג מתקשרים בגילוי לב וקובעים כללים מראש.

כמו כן, קנאה יכולה להפוך לבעיה אם אחד מבני הזוג מתחיל ליצור קשר רגשי עמוק יותר עם אדם שלישי. חשוב לבדוק באופן קבוע עם בן הזוג שלך כדי לוודא ששני הצרכים הרגשיים שלך נענים.

דברים שיש לקחת בחשבון

אם אתה ובן זוגך שוקלים להצטרף לאורח החיים של סווינגרס, יש כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון תחילה:

1. גבולות וכללים. חשוב להחליט על כללים שאתה ובן זוגך תציית להם כדי לשמור על מערכת היחסים שלך בריאה. בררו אילו כללים מתאימים לשניכם וקבעו אותם בכתב במידת הצורך.

2. תקשורת. ודא ששניכם פתוחים וזמינים לדבר על כל נושא שעשוי לעלות אחד עם השני. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח שמערכת היחסים שלכם נמצאת על בסיס אחיד ושאתם משתפים פעולה בהחלטות שהתקבלו.

3. דעו מתי להפסיק. בעוד שהפיתוי של אורח החיים המתנדנד יכול להיות חזק, חשוב לדעת מתי לקחת הפסקה או לקחת צעד אחורה אם אחד מבני הזוג מרגיש מוצף.

בטיחות וסיכונים

כמו בכל סוג של פעילות מינית, תמיד יש כמה סיכונים מעורבים. זה חשוב במיוחד כשמדובר בהחלפת זוגות.

הגורם החשוב ביותר כאן הוא לוודא שגם אתה וגם בן זוגך משתמשים בהגנה בכל פעם. יש להיבדק למחלות מין באופן קבוע ולהשתמש בהגנה גם כאשר עוסקים בפעילות אוראלית.

כמו כן, הקפידו לא לשים את עצמכם במצבים לא בטוחים. הימנע משתייה או שימוש בסמים לפני כן, ופגוש סווינגרים אחרים רק בפעם הראשונה בפומבי, רצוי עם אנשים אחרים שאתה מכיר.

לבסוף, ודא שגם אתה וגם בן זוגך נשארים בריאים מבחינה רגשית. אל תתנו להתנדנדות לשפר את מצבכם הנפשי או הרגשי. זכרו, זה בסדר לקחת הפסקות אם אחד מבני הזוג צריך.

מסקנה

אורח החיים המתנדנד הוא מסקרן, עם הבטחה לפתיחות וחקירה מינית. עם זאת, חשוב לזכור שעדיין חשוב לשמור על אמצעי זהירות מסוימים כדי להבטיח את שלומם וביטחונם של המשתתפים.

בסופו של דבר, החלפת זוגות יכולה להיות חוויה מהנה ומתגמלת להפליא עבור שני בני הזוג. אבל, כמו תמיד, חשוב לשקול אם אורח החיים הוא באמת משהו ששניכם מעוניינים בו לפני שאתם צוללים פנימה. כך או כך, שמח לחקור!

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

המלצות סקס

מהו דירה דיסקרטית? המלצות סקס - מהו דירה דיסקרטית?

דירה דיסקרטית הוא סוג של עסק שתוכנן במיוחד כדי לספק מרחב לאנשים המבקשים שירותי מין. המונח דירה דיסקרטית נגזר ממילים צרפתיות וספרדיות המשמשות לתיאור בית המנוהל בפומבי בעל מוניטין רע. ברוב המדינות כיום, דירות דיסקרטיות אינם חוקיים, אם כי ישנם מקרים מסוימים שבהם הם מותרים…

המלצות סקס

זנות: תופעה היסטורית וחברתית המלצות סקס - זנות: תופעה היסטורית וחברתית

הזנות הייתה חלק מהחברה האנושית מאז ההיסטוריה המתועדת. המנהג נתפס לעתים קרובות כשנוי במחלוקת לאורך קווים תרבותיים, דתיים ומוסריים, אך הוא ממשיך להתקיים בצורות רבות ברחבי העולם. זאת, בין היתר, כתוצאה מהפערים הכלכליים בין מי שמוכר מין למי שרוכש אותו. היא גם תוצאה של ההקשר…

המלצות סקס

לחקור את העולם של נערות ליווי ואת הסחר במין המלצות סקס - לחקור את העולם של נערות ליווי ואת הסחר במין

כשזה מגיע לעולם שירותי המין בתשלום, אין ספק שנערות ליווי ונערות ליווי לחצו פה משחקות תפקיד מרכזי. עם כמה מהאנשים העשירים והחזקים ביותר בקרב קהל הלקוחות שלהם, עובדים אלה הפכו נפוצים יותר ויותר בערים רבות ברחבי העולם. במאמר זה, נחקור את הנוהג הטאבו לעתים קרובות…