"לחקור את העולם הידוע לשמצה של Bordello"

מספר מילים במאמר: 330 מילים
המלצות סקס

"לחקור את העולם הידוע לשמצה של Bordello"

המלצות סקס - "לחקור את העולם הידוע לשמצה של Bordello"

פעם, כאשר אדונים בעלי אמצעים רצו ליהנות מחברתה של אישה בעלת מוניטין רע, הם לא העזו להיכנס לסמטאות החשוכות של העיר. במקום זאת, הם עשו את דרכם לעולם הידוע לשמצה של הדירה הדיסקרטית. דירה דיסקרטית היה מקום שבו ניתן היה למצוא גם את התענוגות האסורים של הבשר וגם שירותים אחרים שהותאמו במיוחד. היא שירתה את העשירים והעדינים, ולא סתם אף אחד התקבל.

הדירות הדיסקרטיות הפכו פופולריים לראשונה באירופה בתקופת הרנסאנס, ובאמצע המאה ה-19 הם התפשטו ברחבי ארצות הברית והפכו לעמוד התווך בערים הגדולות. עם כניסתם, גברים יתקבלו בברכה על ידי גברת או אם בית שתקצה להם חדר מסוים על פי העדפותיהם. חדרים אלה עוצבו במיטות גדולות ומפוארות, ספות דחוסות יתר על המידה ורהיטים משובחים, שנועדו כולם לפתות את האורחים.

היו גם כמה סימני היכר של דירה דיסקרטית שהבדילו אותו מדירה דיסקרטית מסורתי. בעוד דירה דיסקרטית שירת את הפחות עשירים ובדרך כלל הציע סקס למכירה, הדירה הדיסקרטית נועד לספק חוויה יוקרתית יותר ללקוחותיו. הגברת הייתה נוקטת בגישה מעשית לניהול הדירה הדיסקרטית ומוודאת שקהל הלקוחות מתקבל בברכה ומבדר. היו לה גם כללים נוקשים לגבי מי רשאי להיכנס, ואלה הורחבו גם לנשים. רק הזונות היפות והמעודנות ביותר הורשו להיכנס, וציפו מהן לשמור על סטנדרטים קפדניים של תפאורה ונימוסים.

בתקופה הוויקטוריאנית הוצעו ללקוחות מגוון שירותים כגון עיסוי, אמבטיות מבושמות וסידורים מיוחדים אחרים. מוזיקה, שיחה, אוכל טוב ושתייה היו כולם בהישג יד, ומי שביקר בדירה דיסקרטית יכול היה לצפות להתבדר ולהתפנק. חלק מהדירות דיסקרטיות אפילו הציעו מופעי סלון הכוללים מופעי בורלסק ווודוויל.

דירות דיסקרטיות היא אחת מצורות הזנות העתיקות ביותר, ובמשך מאות שנים היא סיפקה מקלט בטוח לגברים ונשים המעוניינים להתפרנס ממין. בעוד שהמוניטין שלהן אולי היה ראוי בהחלט, הדירות הדיסקרטיות שמרו גם על מעמד חברתי מוצק למדי, וסיפקו תעסוקה לנשים רבות בתקופות שבהן אפשרויות מקצועיות אחרות היו מוגבלות.

כיום, בורדו נחשבים במידה רבה לנחלת העבר. בעוד המוניטין שלהם עדיין נשאר בסיפורים ובפולקלור, הם האפילו במידה רבה על ידי דירות דיסקרטיות וזנות ברמת הרחוב. אף על פי כן, מורשתם העגומה נותרה על כנה, ומי שמתעניין בצד הלא מוסרי של ההיסטוריה עדיין יכול למצוא סיפורי דירות דיסקרטיות https://www.kaholavan.co.il/ לחקור.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

המלצות סקס

בגידה במערכות יחסים: הבנת הסיבות וההשלכות המלצות סקס - בגידה במערכות יחסים: הבנת הסיבות וההשלכות

מערכות יחסים הן הבסיס לקיום האנושי. הם בנויים על אמון, תקשורת והבנה הדדית. עם זאת, למרות מיטב מאמצינו, בגידה עדיין יכולה להתרחש בצורות שונות, ולגרום נזק מתמשך למערכת היחסים. בגידה מוגדרת כהפרת אמונים, בין אם על ידי בן זוג, חבר או בן משפחה. זה יכול…

המלצות סקס

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. נשים אלה מילאו תפקידים מגוונים לאורך ההיסטוריה, החל מבנות לוויה לאנשים עשירים וכלה במתן שירותי מין בתשלום. למרות היותו נושא שנוי במחלוקת, לנערות ליווי יש השפעה משמעותית על החברה המודרנית, והמקצוע שלהן התפתח עם הזמן. במאמר זה נחקור את ההיסטוריה, ההשפעה התרבותית והמצב הנוכחי של נערות ליווי. המלצות סקס - נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. נשים אלה מילאו תפקידים מגוונים לאורך ההיסטוריה, החל מבנות לוויה לאנשים עשירים וכלה במתן שירותי מין בתשלום. למרות היותו נושא שנוי במחלוקת, לנערות ליווי יש השפעה משמעותית על החברה המודרנית, והמקצוע שלהן התפתח עם הזמן. במאמר זה נחקור את ההיסטוריה, ההשפעה התרבותית והמצב הנוכחי של נערות ליווי.

היסטוריה של נערות ליווי העדויות המוקדמות ביותר לעובדי מין מקצועיים מתוארכות לתרבויות עתיקות כמו יוון, רומא והודו. ביוון העתיקה, הטארות היו נשים משכילות שסיפקו חברות, שיחה אינטלקטואלית ושירותי מין לגברים עשירים. באופן דומה, ברומא העתיקה, אנשי חצר היו מבוקשים מאוד בשל יופיים, שנינותם וקסמם. נשים…

המלצות סקס

לחקור את העיר התוססת של תל אביב בישראל המלצות סקס - לחקור את העיר התוססת של תל אביב בישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין תוסס ומגוון הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. עם אוכלוסייה של מעל 4 מיליון תושבים, היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה ומשמשת כמרכז הכלכלי והתרבותי של ישראל. על תל אביב מאפילה לעתים קרובות…