"לחקור את העולם הידוע לשמצה של Bordello"

מספר מילים במאמר: 330 מילים
המלצות סקס

"לחקור את העולם הידוע לשמצה של Bordello"

המלצות סקס - "לחקור את העולם הידוע לשמצה של Bordello"

פעם, כאשר אדונים בעלי אמצעים רצו ליהנות מחברתה של אישה בעלת מוניטין רע, הם לא העזו להיכנס לסמטאות החשוכות של העיר. במקום זאת, הם עשו את דרכם לעולם הידוע לשמצה של הדירה הדיסקרטית. דירה דיסקרטית היה מקום שבו ניתן היה למצוא גם את התענוגות האסורים של הבשר וגם שירותים אחרים שהותאמו במיוחד. היא שירתה את העשירים והעדינים, ולא סתם אף אחד התקבל.

הדירות הדיסקרטיות הפכו פופולריים לראשונה באירופה בתקופת הרנסאנס, ובאמצע המאה ה-19 הם התפשטו ברחבי ארצות הברית והפכו לעמוד התווך בערים הגדולות. עם כניסתם, גברים יתקבלו בברכה על ידי גברת או אם בית שתקצה להם חדר מסוים על פי העדפותיהם. חדרים אלה עוצבו במיטות גדולות ומפוארות, ספות דחוסות יתר על המידה ורהיטים משובחים, שנועדו כולם לפתות את האורחים.

היו גם כמה סימני היכר של דירה דיסקרטית שהבדילו אותו מדירה דיסקרטית מסורתי. בעוד דירה דיסקרטית שירת את הפחות עשירים ובדרך כלל הציע סקס למכירה, הדירה הדיסקרטית נועד לספק חוויה יוקרתית יותר ללקוחותיו. הגברת הייתה נוקטת בגישה מעשית לניהול הדירה הדיסקרטית ומוודאת שקהל הלקוחות מתקבל בברכה ומבדר. היו לה גם כללים נוקשים לגבי מי רשאי להיכנס, ואלה הורחבו גם לנשים. רק הזונות היפות והמעודנות ביותר הורשו להיכנס, וציפו מהן לשמור על סטנדרטים קפדניים של תפאורה ונימוסים.

בתקופה הוויקטוריאנית הוצעו ללקוחות מגוון שירותים כגון עיסוי, אמבטיות מבושמות וסידורים מיוחדים אחרים. מוזיקה, שיחה, אוכל טוב ושתייה היו כולם בהישג יד, ומי שביקר בדירה דיסקרטית יכול היה לצפות להתבדר ולהתפנק. חלק מהדירות דיסקרטיות אפילו הציעו מופעי סלון הכוללים מופעי בורלסק ווודוויל.

דירות דיסקרטיות היא אחת מצורות הזנות העתיקות ביותר, ובמשך מאות שנים היא סיפקה מקלט בטוח לגברים ונשים המעוניינים להתפרנס ממין. בעוד שהמוניטין שלהן אולי היה ראוי בהחלט, הדירות הדיסקרטיות שמרו גם על מעמד חברתי מוצק למדי, וסיפקו תעסוקה לנשים רבות בתקופות שבהן אפשרויות מקצועיות אחרות היו מוגבלות.

כיום, בורדו נחשבים במידה רבה לנחלת העבר. בעוד המוניטין שלהם עדיין נשאר בסיפורים ובפולקלור, הם האפילו במידה רבה על ידי דירות דיסקרטיות וזנות ברמת הרחוב. אף על פי כן, מורשתם העגומה נותרה על כנה, ומי שמתעניין בצד הלא מוסרי של ההיסטוריה עדיין יכול למצוא סיפורי דירות דיסקרטיות https://www.kaholavan.co.il/ לחקור.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

המלצות סקס

"בת ים: אתרים יוצאי דופן וחוויות עשירות" המלצות סקס - "בת ים: אתרים יוצאי דופן וחוויות עשירות"

בת ים היא עיר ישראלית הממוקמת על הים התיכון, דרומית לתל אביב. עם מגוון אטרקציות וחוויות להציע, העיר היא יעד מעניין עבור תיירים המעוניינים לחקור את התרבות וההיסטוריה הייחודית של ישראל. בת ים מפורסמת בחיי הלילה התוססים שלה ובמגוון רחב של מסעדות המתפארות בכמה ממאכלי…

המלצות סקס

לב הנגב: באר שבע, העיר הצומחת ביותר בישראל המלצות סקס - לב הנגב: באר שבע, העיר הצומחת ביותר בישראל

באר שבע, העיר הגדולה ביותר בנגב הישראלי, הופכת במהירות לאחד היעדים הפופולריים ביותר הן לנסיעות עסקים והן לנסיעות פנאי. העיר, שנוסדה על ידי בדואים, מהנדסים כימיים ומודרניים בשנות ה-70 של המאה ה-19, יושבת בלב המדבר הדרומי. כאן, עיר מודרנית משגשגת במה שהיה פעם שממה צחיחה,…

המלצות סקס

ההנאות והיתרונות של יחסי מין המלצות סקס - ההנאות והיתרונות של יחסי מין

www.sexa.co.il-המלצה רוצים ללמוד עוד על ההיבטים הנעימים והבריאים של יחסי מין? נעבור על היתרונות הפיזיים והנפשיים שמגיעים עם האקט המיני. יחסי מין בהסכמה ובכבוד הם אקט פיזי מהנה להפליא בין שני אנשים או יותר. בין אם אנשים מחפשים הנאה פיזית, אינטימיות רגשית, הפגת מתחים או…