השוואה בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

מספר מילים במאמר: 332 מילים
שירותי מין

השוואה בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

שירותי מין - השוואה בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

מחיר – כולנו רוצים לחסוך במחיר וחשוב לבדוק את המחירים. האם מכוני הספא מוכרים לכם יותר ”יוקרה“ ואתם משלמים ביוקר על תחושת היוקרה והפאר של הספא. מחירי הטיפולים במכוני הספא הם מוגזמים ומנופחים לכל הדעות. עלות של 20 דקות טיפול (שלא מספיק לכלום) היא כמו עלות של שתי נערות ליווי אשר מפנקות גבר בעיסוי עמוק למשך שעה. כך שבסוגיית המחיר, נערות ליווי מציעות אלטרנטיבה טובה יותר.

איכות העיסוי – מבחינת איכות העיסוי ניתן למצוא גם אל נערות ליווי וגם במועדוני הספא מעסות בעלות ניסיון ונראה שבקטגוריה הזו הם משתווים. אבל שימו לב, על מנת לתת עיסוי ישנו מגע פיזי רב בין המעסה לבין הגבר. זה דבר טבעי וזה חלק מהטיפול ולמעשה עיסוי אמתי נעשה בערום. מעסות רבות במועדוני הספא אינן מרגישות בנוח לפעמים כאשר יש לעסות אזורים אינטימיים. נערות ליווי לעומת זאת הן יותר משוחררות ועבורן מדובר בדבר טבעי.

מיקום – אם אתם רוצים לקבל עיסוי במועדון ספא עליכם קודם כל להגיע אל מועדוני הספא. הם בדרך כלל ממוקמים במקומות מרכזיים כמו מרכזים מסחריים יוקרתיים ובתי מלון. זה לא בדיוק השירות שמוצאים מתחת לבית ואתם עלולים לבזבז זמו וכסף על התניידות, חנייה וכו.

שעות השירות – מועדוני ספא פועלים במהלך יום העבודה הרגיל ובדרך כלל סגורים בסופי השבוע, אלא אם כן מדובר במקום יוקרתי בבית מלון. אבל שירות 24 שעות ביממה לא קיים בשום מועדון ספא. כך שאם אתם גמורים ושחוקים אחרי שבוע עבודה מטורף, והגעתם הביתה ב 12 בלילה. ככל הנראה רק נערות ליווי יכולות להעניק לכם שירות בשעות אלו.

כימיה אישית – התחושה האישית שלכם במהלך הטיפול היא חשובה מאוד. מועדוני הספא יודעים להשקיע באווירה אבל רבים מדווחים כי הם מרגישים כאילו ביקרו אצל רופא, ואילו נערות ליווי מעניקות להם חוויה חברית בגובה העיניים, דבר אשר יותר מדבר אל הגברים הישראלים שלא אוהבים פלצנות.

סוגי עיסויים – קיימים סוגים שונים של עיסויים, כמו למשל עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות, עיסוי שוודי, עיסוי ארוטי. במועדוני הספא ואצל נערות ליווי תוכלו למצוא את אותו מגוון עיסווים מפנקים. ההבדל הוא שאצל נערות ליווי לכל אחת יש את שיטת העבודה שלה, ואילו במועדון אתם יכולים לבחור במקום את שיטת הטיפול.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

שירותי מין

ביצים כחולות זו לא המצאה של בנים בגיל הנעורים שירותי מין - ביצים כחולות זו לא המצאה של בנים בגיל הנעורים

זכורה לי שיחה בחטיבת הביניים לפני הרבה שנים, עם אחת הנערות. היא סיפרה על ידיד שאמר לה ש ”אם לבנים יש חברה והם לא מזיינים, אחרי שבועיים יש להם בעיות בביצים וצריך לקחת אותם לבית חולים“. הנערה צחקה על טיפשותם של הבנים, והשטויות שהם ממציאים…

שירותי מין

הכירו את הג‘ינסנג שירותי מין - הכירו את הג‘ינסנג

גברים רבים סובלים מהבעיה הזו שהם לא אוהבים לדבר עלייה והיא גורמת למבוכה רבה. לפעמים החבר למטה לא ממש עומד לצידנו כאשר אנו רוצים שיעמוד בדום מתוח. לפעמים הוא לא מתעורר, לפעמים הוא חצי ישנוני ועושה לנו כל מיני בעיות. וכאשר הדבר מתרחש זה פוגע…

מיתוסים על סקס

שירותי מין

מיתוסים על סקס שירותי מין - מיתוסים על סקס

ישנם לא מעט מיתוסים על סקס, חלקם מתגלים כנכונים וחלקם שטויות. אך בין כל המיתוסים ישנם כאלו שממש פוגעים לכם בחיי המין. לצורך הדוגמה ישנם גברים שמעולם לא בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה בגלל כל מיני מיתוסים שיש להם בנושא. וכך בגלל המיתוס שהם מאמינים בו,…