הכירו את הג‘ינסנג

מספר מילים במאמר: 307 מילים
שירותי מין

הכירו את הג‘ינסנג

שירותי מין - הכירו את הג‘ינסנג

גברים רבים סובלים מהבעיה הזו שהם לא אוהבים לדבר עלייה והיא גורמת למבוכה רבה. לפעמים החבר למטה לא ממש עומד לצידנו כאשר אנו רוצים שיעמוד בדום מתוח. לפעמים הוא לא מתעורר, לפעמים הוא חצי ישנוני ועושה לנו כל מיני בעיות. וכאשר הדבר מתרחש זה פוגע באיכות חיי המין שלנו. למשל גבר הרוצה לבלות הלילה בדירות דיסקרטיות בתל אביב, זקוק לזיקפה חזקה על מנת לנצל את הערב עד תום.

אז מה אפשר לעשות? ישנם טיפולים שונים, ובמסגרתם גם צריך לבדוק מה הסיבה שגורמת לבעיה. אך לפני שרצים לרופאים ומנסים טיפולים תרופתיים, אולי כדאי לתת סיכוי לטיפולים הטבעיים.

אחד הטיפולים הטבעיים המוכרים ביותר הוא צמח הג‘ינסנג. תשאלו כל גבר בקוריאה ורק השם ג‘ינסנג יעלה על פניו חיוך של שביעות רצון. אך למרות שהקוריאנים אינם מטילים ספק, העולם המערבי קצת יותר ספקן.

ג‘ינסנג לטיפול באימפוטנציה

בשוק ישנם תוספי תזונה שונים המבוססים על צמח הג‘ינסנג הקוריאני והיצרנים טוענים כי הוא מסייע להתמודד עם בעיות של אין אונות. הרפואה המסורתית הרבתה להשתמש בג‘ינסנג למטרות אלו, אך תמיד עולה השאלה האם הדבר הוכח מדעית.

למרות שאין על כך תשובה חד משמעית, אכן ישנן עדויות מדעיות לגבי תכונותיו של הצמח, ואלו גם יכולות לקשור אותו אל הטיפול בבעיות אין אונות. המדעים הוכיחו את השפעותיו על הלב וכלי הדם, ובעיות לב וכלי דם גורמות גם לבעיות אימפוטנציה. כך שלמרות שלא הוכח קשר ישיר בין הג‘ינסנג לבין טיפול באימפוטנציה, הוא עדיין יעיל.

יתר על כן נראה שהוא מעניק אנרגיה ובעל השפעה הורמונלית, מה שיכול לגרום להגברת החשק המיני. במקרים רבים בעיות האימפוטנציה הן אינן בעיות פיזיולוגיות אלא בעיות הקשורות לחוסר חשק.

ואם זה לא מספיק לכם, מחקרים אחרים אף מראים כי הג‘ינסנג משפר את ספירת הזרע ואיכותו.

אם יש לכם ספק אתם תמיד יכולים לנסות ולראות אם זה עובד. מדובר בטיפול טבעי ובדרך כלל אין בו סכנות, אך בהחלט יכולות להיות לו תופעות לוואי מסוימות. למשל הוא גורם להגברת האנרגיה ולכן הוא יכול לפגוע בשינה שלכם. כמו כן הוא אינו מומלץ לחולי סכרת.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

שירותי מין

התועלות של יוגה שירותי מין - התועלות של יוגה

יוגה צוברת פופולריות בשנים האחרונות ויש לכך סיבה טובה. למרות שניתן לראות בה פעילות גופנית אופנתית, יש לה יתרונות רבים והיא יכולה לעזור לשפר את הרווחה הגופנית והנפשית בצורה הוליסטית. המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על היתרונות של יוגה ומדוע כדאי להוסיף אותה לשגרת האימונים…

שירותי מין

ללמד בני נוער על מין בטוח שירותי מין - ללמד בני נוער על מין בטוח

בני נוער מתמודדים לעתים קרובות עם מגוון מכריע של החלטות בכל הנוגע למין, כולל האם לעסוק במין או לא. חשוב שבני נוער יחשבו היטב על כל החלטה מינית שהם מקבלים ויהיו מודעים לסיכונים הכרוכים בכך. לדעת כמה שיותר על מין בטוח הוא חיוני כדי להגן…

שירותי מין

מה לארוז לקראת החופשה: מדריך לגבר שירותי מין - מה לארוז לקראת החופשה: מדריך לגבר

בין אם אתה רווק לכל החיים או רווק חדש, חופשה היא הזדמנות מצוינת לברוח משגרת היומיום שלך. ההחלטה מה לארוז יכולה לפעמים להיות מרתיעה, אז הנה כמה טיפים על מה לארוז לחופשה של רווק. כמה ימים לפני שאתה עוזב, הקפד לחקור את האזור שבו תבקר.…