ביצים כחולות זו לא המצאה של בנים בגיל הנעורים

מספר מילים במאמר: 308 מילים
שירותי מין

ביצים כחולות זו לא המצאה של בנים בגיל הנעורים

שירותי מין - ביצים כחולות זו לא המצאה של בנים בגיל הנעורים

זכורה לי שיחה בחטיבת הביניים לפני הרבה שנים, עם אחת הנערות. היא סיפרה על ידיד שאמר לה ש ”אם לבנים יש חברה והם לא מזיינים, אחרי שבועיים יש להם בעיות בביצים וצריך לקחת אותם לבית חולים“. הנערה צחקה על טיפשותם של הבנים, והשטויות שהם ממציאים בשביל שהחברה שלהם תיתן להם.

אמנם הסיכוי שמישהו יצטרך בית חולים בגלל זה הוא די קטן, אבל אל תזלזלו, הדבר אינו מופרך. אנו מדברים על הבעיה הידועה בתור ביצים כחולות; תופעה השכיחה מאוד בגיל הנעורים.

ביצים כחולות הם בעצם הכינוי לכאב הביצים. הוא נגרם בגלל מצב של גירוי מתמשך שלא נגמר בפורקן. לכן התיאור של בנים שלא מקבלים מהחברה שלהם שבועיים ובסוף צריכים רופא, הוא לא מדע בדיוני. כאשר יש לבחור צעיר חברה זה טבעי שהוא כל היום יהיה חרמן, אבל מצד שני בואו לא נגזים, הוא גם מביא ביד חמש פעמים ביום. כך שזה לא בדיוק שהזין שלו עומד במשך שבועיים רצופות. אבל שלא יהיה ספק, גירוי ממושך ללא פורקן הוא דבר בעייתי, הוא אפילו עשוי לגרום לבצקות.

העוררות המינית גורמת לזרימת דם אל אזור הפין, האשכים והערמונית, וזרימת הדם החוצה מאזורים אלו מואטת, דבר הגורם בעיות לאורך זמן. אך שוב, הסיכוי שאדם יגיע לבית חולים או בערך אחד למיליון. ישנו טיפול פשוט, והוא גם די נעים. פשוט צריך להימנע ממצב של עוררות מינית במשך זמן רב. יש ליזום את הפורקן, אם לא באמצעות יחסי מין אז באמצעות אוננות. וכן, בני הנוער צריכים לספר זאת לבנות, הן צריכות להיות מודעות ולא לחשוב שזו המצאה.

התופעה הזו קיימת בכל הגילים, אך ניתן להבין מדוע היא שכיחה יותר בגיל הנעורים. בגיל זה הנערים עוברים הצפה הורמונלית והם כל היום חרמנים. הם יכולים לחוות שעות של זקפה בבית הספר, ואחר ברור שיכאבו להם הביצים.
גם בתור מבוגרים אתם עלולים לחוות זאת. למשל אם קבעתם עוד שש שעות פגישה בדירות דיסקרטיות בחיפ , יתכן שכבר מעכשיו יעמוד לכם במשך שש שעות… אז חברה להירגע קצת… שלא יהיו ביצים כחולות.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

שירותי מין

הכירו את הג‘ינסנג שירותי מין - הכירו את הג‘ינסנג

גברים רבים סובלים מהבעיה הזו שהם לא אוהבים לדבר עלייה והיא גורמת למבוכה רבה. לפעמים החבר למטה לא ממש עומד לצידנו כאשר אנו רוצים שיעמוד בדום מתוח. לפעמים הוא לא מתעורר, לפעמים הוא חצי ישנוני ועושה לנו כל מיני בעיות. וכאשר הדבר מתרחש זה פוגע…

מיתוסים על סקס

שירותי מין

מיתוסים על סקס שירותי מין - מיתוסים על סקס

ישנם לא מעט מיתוסים על סקס, חלקם מתגלים כנכונים וחלקם שטויות. אך בין כל המיתוסים ישנם כאלו שממש פוגעים לכם בחיי המין. לצורך הדוגמה ישנם גברים שמעולם לא בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה בגלל כל מיני מיתוסים שיש להם בנושא. וכך בגלל המיתוס שהם מאמינים בו,…

שירותי מין

סוד הכוס של נערות הליווי שירותי מין - סוד הכוס של נערות הליווי

כל מי שבילה עם נערות ליווי בתל אביב בוודאי חזר עם שפע של חוויות וסיפורים. אבל ישנו פרט אחד קטן ומיוחד בסיפור הזה והוא הכוס של נערות הליווי. כל כך מושלם, נקי, ריחני וטעים. לא רק שלא יכולתם להפסיק לאכול את הכוס שלהן, הטעם שלו נצרב…