איך להשתמש בוויברטור אצבע

מספר מילים במאמר: 297 מילים
המלצות סקס

איך להשתמש בוויברטור אצבע

המלצות סקס - איך להשתמש בוויברטור אצבע

ויברטור אצבע הוא צעצוע מין קטן ופשוט שיכול לתת טאץ‘ אחר ליחסי המין שלכם. הוא מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים, ויכול לשפר באופן משמעותי את התקשורת הזוגית והאורגזמות של הבחורה.

אם אינכם יודעים מה זה ויברטור אצבע, אז כדאי שקודם תבינו מה זה. מדובר בצעצוע קטן אותו עונדים על האצבע. זהו צעצוע קטן ורוטט היכול להעניק לאצבע שלכם יכולות מתקדמות. השימוש בו פשוט, לשחק בכוס של הבחורה כפי שאתם תמיד עושים, אך רק עם תוספת של רטט וגירוי קצת שונה אשר יספק לאישה הנאה מוגברת.

נשים מאוד אוהבות אותו, וגם יצא לי לראות אותו כאשר ביליתי בדירות דיסקרטיות בחיפה תוכלו להשיג אותו בכל חנות סקס או באינטרנט, רק כדאי להקפיד על משהו איכותי מחומרים היפואלרגניים.

איך להשתמש בוויברטור אצבע

ראשית כל שיהיה ברור שוויברטור אצבע יכול להתאים לגבר הרוצה לענג את בת זוגו, אך גם למי שרוצה לענג את עצמה בצורה יותר אינטנסיבית.

כל מה שצריך זה לשים אותו על האצבע המורה, להפעילו ולהתחיל לענג את הכוס. את זה אנחנו לא יכולים ללמד אתכם, בתור גברים אתם כבר אמורים לגלות לבד איך לעשות זאת. ולכל אישה יש את הצורות המיוחדות שבהן היא אוהבת שמטפלים לה במנוע.

אך בכל זאת אנו רוצים להציע לכם צורת שימוש מעניינת אשר מאפשרת לכם לרגש שני אזורים בו זמנית, ואלו כמובן האזורים החשובים ביותר – הדגדן ונקודת הג‘י.

עליך להכניס את האצבע וללחוץ על הדגדגן בין האגודל לבין האצבע. תחושת לחץ משולבת זו תעשה פלאים ותגרום לאישה לגנוח. הכנס קודם כל את האצבע לכוס, ואז ישר אותה אל מול הדגדגן. השתמש באגודל על מנת לצבוט את עורלת הדגדגן כנגד הוויברטור. הטה את היד כלפי מטה על מנת שתוכל להניע את ידך כלפי מעלה וליצור מגע עם נקודת הג‘י. המשך ללחוץ את הדגדגן תוך כדי עיסוי נקודת הג‘י. עשה זאת למשך שלושים שניות, הפסק והתחל שוב.

משחק עם ויברטור אצבע יספק לכם ריגושים חדשים וישפר את היחסים המיניים והאינטימיות הזוגית.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

המלצות סקס

הפופולריות הגוברת והתפיסות המוטעות סביב סווינגרס המלצות סקס - הפופולריות הגוברת והתפיסות המוטעות סביב סווינגרס

המלצה-www.callgirls.co.il במהלך השנים, נושא הסווינגרס זכה להתעניינות ותככים בתקשורת המיינסטרים ובחברה. מתוכניות טלוויזיה וסרטים ועד ספרים ובלוגים מקוונים, הרעיון של סווינגרים עורר את סקרנותם של רבים. עם זאת, עם סקרנות זו מגיעה רמה גבוהה של אי הבנות וסטריאוטיפים שליליים סביב אורח החיים. במאמר זה נחשוף…

המלצות סקס

העולם המקצועי והפרטי של נערות ליווי המלצות סקס - העולם המקצועי והפרטי של נערות ליווי

בחברה המהירה והמודרנית של ימינו, הרעיון של נערות ליווי כבר אינו נושא טאבו. זה הפך למקצוע מוכר ומקובל, כאשר אנשים רבים בוחרים להיכנס לתחום זה מסיבות שונות. עם זאת, יש עדיין הרבה תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים סביב נערות ליווי, אשר לעתים קרובות מאפיל על הצד הלגיטימי…

המלצות סקס

עולם תנוחות המין הוא עצום ומתפתח ללא הרף. מהמיסיונר המנוסה והאמיתי ועד למריצה העומדת ההרפתקנית יותר, יש אינסוף אפשרויות לחקור ולהעצים את ההנאה המינית. למרות מגוון האפשרויות האינסופי, זוגות רבים נוטים לדבוק במה שהם יודעים, מה שמוביל לשגרה מינית שיכולה לקפוא על שמריה. בפוסט זה, נצלול לעולם תנוחות המין, נחקור את היתרונות והווריאציות שיעזרו לתבל את חיי המין שלך ולהביא יותר הנאה וריגוש לחדר השינה. המלצות סקס - עולם תנוחות המין הוא עצום ומתפתח ללא הרף. מהמיסיונר המנוסה והאמיתי ועד למריצה העומדת ההרפתקנית יותר, יש אינסוף אפשרויות לחקור ולהעצים את ההנאה המינית. למרות מגוון האפשרויות האינסופי, זוגות רבים נוטים לדבוק במה שהם יודעים, מה שמוביל לשגרה מינית שיכולה לקפוא על שמריה. בפוסט זה, נצלול לעולם תנוחות המין, נחקור את היתרונות והווריאציות שיעזרו לתבל את חיי המין שלך ולהביא יותר הנאה וריגוש לחדר השינה.

בראש ובראשונה, חשוב להבין את המטרה של תנוחות מין. למרות שהם עשויים להיראות כמו רק אמצעי למטרה, הם למעשה משרתים מטרה הרבה יותר גדולה. תנוחות מין לא רק מספקות גיוון וחידוש, אלא הן גם מאפשרות אינטימיות עמוקה יותר וחיבור בין בני זוג. על ידי החלפת…