איך להשתמש בוויברטור אצבע

מספר מילים במאמר: 297 מילים
המלצות סקס

איך להשתמש בוויברטור אצבע

המלצות סקס - איך להשתמש בוויברטור אצבע

ויברטור אצבע הוא צעצוע מין קטן ופשוט שיכול לתת טאץ‘ אחר ליחסי המין שלכם. הוא מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים, ויכול לשפר באופן משמעותי את התקשורת הזוגית והאורגזמות של הבחורה.

אם אינכם יודעים מה זה ויברטור אצבע, אז כדאי שקודם תבינו מה זה. מדובר בצעצוע קטן אותו עונדים על האצבע. זהו צעצוע קטן ורוטט היכול להעניק לאצבע שלכם יכולות מתקדמות. השימוש בו פשוט, לשחק בכוס של הבחורה כפי שאתם תמיד עושים, אך רק עם תוספת של רטט וגירוי קצת שונה אשר יספק לאישה הנאה מוגברת.

נשים מאוד אוהבות אותו, וגם יצא לי לראות אותו כאשר ביליתי בדירות דיסקרטיות בחיפה תוכלו להשיג אותו בכל חנות סקס או באינטרנט, רק כדאי להקפיד על משהו איכותי מחומרים היפואלרגניים.

איך להשתמש בוויברטור אצבע

ראשית כל שיהיה ברור שוויברטור אצבע יכול להתאים לגבר הרוצה לענג את בת זוגו, אך גם למי שרוצה לענג את עצמה בצורה יותר אינטנסיבית.

כל מה שצריך זה לשים אותו על האצבע המורה, להפעילו ולהתחיל לענג את הכוס. את זה אנחנו לא יכולים ללמד אתכם, בתור גברים אתם כבר אמורים לגלות לבד איך לעשות זאת. ולכל אישה יש את הצורות המיוחדות שבהן היא אוהבת שמטפלים לה במנוע.

אך בכל זאת אנו רוצים להציע לכם צורת שימוש מעניינת אשר מאפשרת לכם לרגש שני אזורים בו זמנית, ואלו כמובן האזורים החשובים ביותר – הדגדן ונקודת הג‘י.

עליך להכניס את האצבע וללחוץ על הדגדגן בין האגודל לבין האצבע. תחושת לחץ משולבת זו תעשה פלאים ותגרום לאישה לגנוח. הכנס קודם כל את האצבע לכוס, ואז ישר אותה אל מול הדגדגן. השתמש באגודל על מנת לצבוט את עורלת הדגדגן כנגד הוויברטור. הטה את היד כלפי מטה על מנת שתוכל להניע את ידך כלפי מעלה וליצור מגע עם נקודת הג‘י. המשך ללחוץ את הדגדגן תוך כדי עיסוי נקודת הג‘י. עשה זאת למשך שלושים שניות, הפסק והתחל שוב.

משחק עם ויברטור אצבע יספק לכם ריגושים חדשים וישפר את היחסים המיניים והאינטימיות הזוגית.

בלוג סקס – להתלבש, לאכול, לאהוב - מאמרים נוספים

המלצות סקס

שתו מיץ לחיזוק השפיץ המלצות סקס - שתו מיץ לחיזוק השפיץ

אם אתם רוצים להרים קצת הליבידו לא צריך ללכת רחוק, תוכלו לנסות דברים טבעיים. הפעם הבאנו לכם 5 מיצים פשוטים שיכולים לסייע בשיפור הביצועים בחדר המיטות. מומלץ למי שמתכנן היום בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב. אם אתם מודאגים לגבי הביצועים שלכם הלילה, או אם סתם…